Паломництво до Патріаршого Собору

18 червня випускниці колегіуму «Знамення» разом із засновником Анною Зварич і вчителями закладу здійснили паломництво до Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Після Божественної Літургії вихованки молились у крипті Патріаршого Собору, де спочиває тіло Блаженнішого Любомира Гузара та відвідали Патріаршу курію. Зустрілись з Головою Комісії УГКЦ у справах освіти і виховання с. Христофорою Буштин СНДМ та секретарем Пасторально-міграційного відділу УГКЦ о. Андрієм Гахом, які поділилися цікавою інформацією про роботу своїх відомств та їхнє значення для розвитку нашої Церкви.
В «Університеті менеджменту освіти» НАПН України відбулась цікава зустріч з науковцями і професорами, які розповіли про завдання і цілі університету та про переваги навчання. Також дівчата зустрілися з магістрантами, які приїхали на навчання з Донецька.
В пообідній час колегіантки відвідали найвизначніші історичні, духовні та культурні пам’ятки міста. Це була прекрасна подорож у столицю України перед врученням атестатів зрілості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *