День Подяки – 2020

У Знаменні відбувся XII День подяки
В суботу, 1 серпня, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбувся ХІІ урочистий День подяки в єдиному в Україні закладі для дівчат колегіумі «Знамення», яким завершився шкільний шлях для 22 колегіанток-випускниць. В цей день дівчата отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, а також благословення на добру життєву дорогу.
Традиційно святкування розпочалося урочистою Архиєрейською Божественною Літургією, яку на подіумі перед малою базилікою Зарваницької Матері Божої очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк). Під час проповіді владика підкреслив, наскільки важливим є лвиховання молоді на християнських цінностях. Він наголосив, що «колегіум «Знамення» є унікальним навчальним закладом, в якому плекається любов до ближніх, не просто на словах. Адже педагоги, як добрі батьки, як фахівці своєї справи, намагаються передати любов до ближнього, прищеплювати її відкритим серцям колегіанток». На завершення єпископ зазначив високу якість освіти у закладі, що підтверджують нагороди випускниць, оскільки цього року дівчата отримали дві золоті та дві срібні медалі.
Після Літургії голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту п. Ігор Леськів та заступник начальника управління-начальник відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації п. Анна Зварич вручили випускницям свідоцтва, а владика Теодор уділив кожній колегіантці ієрейське благословення на щасливу життєву стежину.
Свято продовжилося урочистою академією, яка відбулася на площі Марійського духовного центру, з дотриманням усіх карантинних норм, запроваджених Кабінетом Міністрів України.
«Колегіум «Знамення» – це не тільки заклад освіти, а найважливіше – це середовище християнських цінностей. Атмосфера сім’ї, яка панує у колегіумі, створює всесторонній комфорт, який є невід’ємною складовою розвитку особи та й суспільства. Якщо повернути час назад і пригадати перші кроки у становленні закладу, то можу з впевненістю стверджувати, що відбулись певні Божі дива. Це дійсно Боже діло, і Бог усі ці роки діяв і діє через багатьох-багатьох людей», – наголосила під час вітального слова п. Анна Зварич.
За доброю традицією десятикласниці подарували випускницям власноруч виготовлені торбинки, в які поклали Святе Письмо, щоб Боже Слово завжди супроводжувало випускниць у житті, Просфору, яка символізує єдність всієї колегіальної спільноти та дрібку солі з нашої трапезної .
Протягом всього дня в колегіумі лунали щирі слова подяки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *