Дорога колегіальна родино «Знамення»

Христос Воскрес!
Дорога колегіальна родино «Знамення», залишаючись вдома, через складний час пандемії, ми проживаємо особливий час, Світлий тиждень, який настає після найбільшого свята – Воскресіння Христового. Цей величний Празник приніс нам правдиву радість, вселив мир у наші серця та надію на спасіння, порятунок. Пам’ятаймо слова св. апостола Павла, які він промовляє до Римлян: «Коли Бог за нас, то хто проти нас?» (Послання апостола Павла до Римлян 8:32).
В звичайний час, у цей день ми зібралися б разом за спільною Великодньою трапезою, адже це традиція, яка об’єднує нас в одну велику колегіальну спільноту. В цей день ми б разом несли звістку про Воскреслого Спасителя у піснях, веселих гаївках, спільно розділили освячену паску, а також розгадали таємницю, хто за кого молився протягом Великого Посту та підготував великодній подарунок, виготовлений своїми руками.
Віримо, що незабаром, у безпечний час, ми зі щирими обіймами та великою радістю в серцях привітаємо однин одного, тому що Христос Воскрес для нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *