Неділя прощення у колегіумі “Знамення”

Неділя Прощення у колегіумі “Знамення”
Сьогодні, 1 березня, уся колегіальна родина “Знамення” продовжує традицію, розпочинати час Великого посту із спільної молитви та прощення один одному.
Уже завтра ми розпочнемо шлях, який готує нас до зустрічі з найбільшим виявом любові нашого Бога – смертю та воскресінням єдиного Сина. А прощення є запорукою доброї підготовки до цього великого свята Воскресіння; це вміння слухати Христа і жити Його словом.
Саме тому щороку у неділю Прощення вихованки та працівники в особливий спосіб готуються до початку Великого посту. У колегіальній каплиці відбулася спільна молитва – вечірня, яку відслужив сотрудник МДЦ “Зарваниця” й духовник колегіуму о. Микола Медюх. Опісля розпочався сам Чин прощення, в часі якого колегіантки, вчителі, вихователі і працівники, тримаючи у руках запалені свічки, просили пробачення один в одного за всі образи, свідомі чи не свідомі погані вчинки, слова чи думки.
На завершення кожен присутній обрав собі намірення на час Великого посту, а також “таємного друга” за якого молитеметься увесь цей час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *