«Мірою правдивої духовної величі чоловіка є, головним чином, великість любові, що живе в його серці»

18 листопада вихованки колегіуму для дівчат «Знамення» вшанували пам’ять архимандрита Української Греко-Католицької Церкви, польського аристократа, українського монаха, Праведника народів світу, блаженного Католицької церкви Климентія Шептицького з нагоди 150-ої річниці від Дня народження. Цього дня дівчата зачитували листи, які блаженний писав родині із збірки «Блаженний архімандрит Климентій (Казимир граф Шептицький). Листи до рідного брата Станіслава графа Шептицького та родини. 1881-1945 рр». Також вихованки переглянули документальний фільм про життя і діяльність отця Климентія, більше дізнались про цю велику постать – Велетня Духу, який ризикував власним життям заради порятунку інших.
Багатолітня діяльність Климентія Шептицького також тісно пов’язана і з Зарваницею, адже за Його стараннями та працею тут було засновано монастир Студійного уставу. Отець Климентій, маючи прихильну вдачу, об’єднував не лише ченців, а й простих людей, підтримував їх як духовно, так і матеріально.
І саме тому, щоб вшанувати пам’ять про архімандрита у Зарваниці на його честь названо вулицю, на якій і знаходиться наш колегіум «Знамення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *