Х ювілейний День подяки у колегіумі “Знамення”

29 червня єдиний в Україні обласний заклад освіти «Колегіум для дівчат «Знамення» у Зарваниці відзначив особливе свято – Х ювілейний День подяки. Святкування, з нагоди вручення атестатів випускницям колегіуму, розпочалося спільною молитвою. Уся колегіальна спільнота зібралася разом на святкову Божественну Літургію, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський  Теодор Мартинюк.

Після Богослужіння  депутат Верховної Ради України Микола Люшняк, начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома вручили випускницям атестати про здобуття повної загальної середньої освіти у 2019 році. Владика Теодор благословив кожну випускницю на добру та щасливу життєву стежину.  Цього року колегіантки підтвердили високий рівень знань – одна золота у Пискур Тетяни та три срібні медалі. Цей десятий ювілейний випуск особливий також тим, що він є  найбільшим за 11 років існування закладу.  

Свято продовжилося урочистою академією, на яку традиційно приїжджає багато гостей: батьків, хресних батьків, дідусів і бабусь, сестричок і братиків випускниць. З привітальним словом до  колегіанток звернулася також Ганна Зварич – заступник начальника управління-начальник відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки Тернопільської ОДА та засновниця нашого унікального закладу.

«Любіть життя і завжди слідуйте за своїм серцем. Майбутнє у ваших руках. Будьте міцними і сильними, не втрачайте відваги перед труднощами. Формуйте свій характер, аби вміти бути радісними, добрими і люблячими. Здійсніть свої мрії!» – наголосила п. Ганна. На святі також були присутні і випускниці колегіуму минулих років.

Вдячність – це велика християнська чеснота. Ми дякуємо Богові за Дар життя, за батьків, за вчителів. Колегіантки дякують одна одній за цих безцінних два роки життя у спільноті. За доброю традицією в знак вдячності десятикласниці подарували випускницям торбинки, які виготовили власноруч.

Також особливою була зустріч колегіанток з архиєпископом і митрополитом Тернопільсько-Зборівським УГКЦ Василієм Семенюком, під час якої митрополит привітав випускниць із закінченням колегіуму та  кожній уділив архиєрейське благословення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *