Вихованки колегіуму для дівчат “Знамення” стали членами молодіжно-мирянського руху «Справжня любов чекає»

5 травня, у Томину неділю, яка у католицькій церкві є неділею Божого Милосердя, вихованки колегіуму для дівчат «Знамення» стали членами молодіжно-мирянського руху «Справжня любов чекає». До вступу у спільноту дівчат підготувала с. Тадея Нагорняк ЧСВВ. У церкві Пресвятої Євхаристії відбулася Божественна Літургія, під час якої шестеро колегіанток склали молитовну обіцянку дотримуватись чистоти помислів, намірів, почуттів та плекати християнські чесноти. Сотрудник МДЦ «Зарваниця» о. Микола Медюх вручив дівчатам обручки, які свідчать про належність до руху. Засновниця колегіуму п. Анна Зварич вручала кожній колегіантці білу троянду, яка символізує чистоту.
На даний час вихованки колегіуму «Знамення» – єдині учасниці руху «Справжня любов чекає» у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії.

Засновниця Руху «Справжня любов чекає» у колегіумі «Знамення»
п. Анна Зварич: «Любі дівчатка! Кожен з нас покликаний до святості. Наше тіло, яке є даром Бога-Творця, має у собі подружню ознаку. Незайманість, чистота, цнотливість має велике значення і ціну. І хоч нинішній модерний стиль життя нехтує Євангельські заповіді, залишайтесь справжніми!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *