Колегіуму «Знамення» – 11 років!

Благовіщення – це перше весняне свято, предтеча Христового Воскресіння. Так як у природі, на засніженому ще полі, перша квітка віщує прихід весни, так і в нашому церковному календарі серед покаянно-суворої атмосфери Великого Посту з’являється несподівано радісне свято Благовіщення. У цей величний день колегіум «Знамення» подвійно радіє, адже відзначає також і День закладу.
Традиційно, напередодні, 6 квітня у колегіумі відбувся День відкритих дверей.  Колегіальна спільнота з великою радістю зустрічала гостей – батьків та учениць 9 класу, які бажають продовжити свій шкільний вік у Зарваниці. Розпочалася зустріч спільною молитвою в колегіальній каплиці.  Директор п. Марія Миськів ознайомила присутніх із роботою закладу освіти, зокрема з умовами, перевагами навчання та проживання тут. Гості також мали можливість поспілкуватися з педагогічним колективом та вихованками, переглянули відеоролик про колегіальне життя. Опісля вихованки представили цікавий духовно-мистецький захід до свята Благовіщення, а також  провели майстер-клас «Писанка з бісеру».

Родзинкою святкування  була зустріч із випускницями, які щедро, з ностальгією ділилися своїми спогадами, переживаннями, емоціями під час навчання і раділи своїм здобуткам.  «Колегіум «Знамення» у свій час став для мене другим домом і першим кроком до дорослого життя. Вчитися ті два роки було не легко, але все чого я досягла у цьому житті завдячую дорогій колегіальні  родині. » – Ярина Музика, студентка УКУ.

Розділила радість свята та привітала усіх заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА, засновниця колегіуму, довголітній директор п.Ганна Зварич. Завдяки її багатьом старанням та мудрому керівництву наш заклад функціонує та розвивається уже 11-ий рік.  «З честю і гідністю носіть ім’я колегіантки. Наша Україна і світ дуже потребують високоосвічених людей стійкої віри і бездоганної моральної поведінки. Впевнено прямуймо до мети – до розвитку «Знамення» – зауважила п.Ганна.  

Завершилось святкування Божественною Літургією  в соборі Зарваницької Матері Божої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *