Питання з історії України для конкурсного відбору абітурієнток у колегіум-інтернат «Знамення»

Питання з історії України для конкурсного відбору абітурієнток у колегіум-інтернат «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування у с. Зарваниця Теребовлянського району 1. Хто такі слов’яни? Чому їх вважають пращурами українців? 2. Перші князі Київської Русі, їхня зовнішньополітична діяльність. 3. Чому Володимира Святославича названо Великим? Розкажіть про Хрещення Русі! 4. Розкажіть про правління Ярослава Мудрого … Continue reading "Питання з історії України для конкурсного відбору абітурієнток у колегіум-інтернат «Знамення»"

Read More

Питання з християнської етики для конкурсного відбору абітурієнток у колегіум-інтернат «Знамення»

Питання з християнської етики для конкурсного відбору абітурієнток у колегіум-інтернат «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування у с. Зарваниця Теребовлянського району 1. Хто є Бог? Скільки є Богів? Які є Божі особи? 2. Який є найважливіший знак нашої віри? Що таке віра? 3. Які правди віри повинен знати кожен християнин? (назвіть) 4. Якою молитвою … Continue reading "Питання з християнської етики для конкурсного відбору абітурієнток у колегіум-інтернат «Знамення»"

Read More

Колегіум для дівчат “Знамення” оголошує набір учениць у 10-11 класи на 2019-2020 н. р.

Колегіум “Знамення” – це обласний заклад освіти, завданням якого є навчання, виховання дівчат в атмосфері розуміння, сприяння креативності, самостійності, відповідальності та уміння працювати в команді, опираючись на традиції християнської педагогіки.  Запрошуємо дівчат віком 15-16 років для вступу на навчання в 10-11 класи на конкурсній основі. Навчання – безкоштовне. Любі дівчатка! Ви матимете унікальну можливість закінчити … Continue reading "Колегіум для дівчат “Знамення” оголошує набір учениць у 10-11 класи на 2019-2020 н. р."

Read More