Колегіум “Знамення” дбає про чисте довкілля

Кожного разу колегіальна спільнота “Знамення” долучається до щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля”. Сьогодні, 22 квітня, вихованки закладу активно прибирали сміття біля Марійського духовного центру “Зарваниця”.  «Чисті узбіччя – запорука нашого добробуту та здоров’я»

Read More

Виховний захід приурочений 85-річчю Володимира Вихруща

«Світ став пісенним і добрим для мене.І час викликає на звіт.Живуть в мені бурі і поле зелене,Троянди на звивинах літ…» 22 квітня в колегіумі для дівчат «Знамення» відбувся виховний захід приурочений 85-річчю з дня народження талановитого поета, науковця, громадського діяча, професора Володимира Павловича Вихруща. Колегіантки дізналися по життєвий шлях видатного земляка, ознайомилися з щирим ліризмом, теплом … Continue reading "Виховний захід приурочений 85-річчю Володимира Вихруща"

Read More

Участь у ХIV Всеукраїнській благодійній акції “Серце до серця”

Вихованки колегіуму для дівчат «Знамення» взяли участь у ХIV Всеукраїнській благодійній акція «Серце до серця». Головна мета акції: збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень. Колегіантки організували благодійний ярмарок, на якому продавали власноруч виготовлені букетики лози та великодні писанки оздоблені бісером.

Read More