Дорогі наші Знаменятка – випускниці!

  Прийміть щирі вітання від усієї нашої колегіальної спільноти з початком студентського життя! У цей важливий для вас час хочемо побажати натхнення, наполегливості, радості студентських років. Нехай обрана вами професія, допоможе досягнути поставлених вершин у житті. Хай завжди вас оточують лише вірні друзі, а Зарваницька Богородиця завжди покриває вас своїм омофором! “Великого бажайте”, і пам’ятайте, … Continue reading "Дорогі наші Знаменятка – випускниці!"

Read More

Колегіумі для дівчат «Знамення» розпочав новий навчальний рік

Новий навчальний рік у колегіумі для дівчат «Знамення», що у Зарваниці, розпочався з молитви і благословення. Традиційно 1 вересня відбулася піша проща «Стежками Патріарха Йосифа» від Заздрості до Зарваниці. Ступаючи стаціями Хресної дороги дівчата разом з вчителями, вихователями колегіуму та о. Назаром Габрилеєм молилися за успішний навчальний рік, за мир та цілісність нашої України. Урочисте … Continue reading "Колегіумі для дівчат «Знамення» розпочав новий навчальний рік"

Read More

Урочистості з нагоди початку нового навчального року

2 вересня розпочався новий навчальний рік у єдиному в Україні обласному закладі освіти «Колегіумі для дівчат «Знамення». Особливою гостею свята стала заступник начальника управління освіти і науки-начальник відділу реформування освітньої діяльності Тернопільської ОДА Ганна Зварич. У вітальному слові вона наголосила батькам на важливості виховання дітей на християнських цінностях. Цього дня уся колегіальна родина взяла участь … Continue reading "Урочистості з нагоди початку нового навчального року"

Read More