Питання з історії України

Питання з історії України для конкурсного відбору абітурієнток у колегіум-інтернат «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування у с. Зарваниця Теребовлянського району Хто такі слов’яни? Чому їх вважають пращурами українців? Перші князі Київської Русі, їхня зовнішньополітична діяльність. Чому Володимира Святославича названо Великим? Розкажіть про Хрещення Русі! Розкажіть про правління Ярослава Мудрого та його вклад в культуру Русі-України. … Continue reading "Питання з історії України"

Read More

Питання з християнської етики

Питання з християнської етики для конкурсного відбору абітурієнток у колегіум-інтернат «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування у с. Зарваниця Теребовлянського району Хто є Бог? Скільки є Богів? Які є Божі особи? Який є найважливіший знак нашої віри? Що таке віра? Які правди віри повинен знати кожен християнин? (назвіть) Якою молитвою засвідчуємо нашу віру в Бога? Звідки взялася … Continue reading "Питання з християнської етики"

Read More

Паломництво до Патріаршого Собору

18 червня випускниці колегіуму «Знамення» разом із засновником Анною Зварич і вчителями закладу здійснили паломництво до Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Після Божественної Літургії вихованки молились у крипті Патріаршого Собору, де спочиває тіло Блаженнішого Любомира Гузара та відвідали Патріаршу курію. Зустрілись з Головою Комісії УГКЦ у справах освіти і виховання с. Христофорою Буштин СНДМ … Continue reading "Паломництво до Патріаршого Собору"

Read More