22 січня День Соборності України

Сьогодні 22 січня вихованки колегіуму для дівчат “Знамення” провели інтелектуальну гру до Дня Соборності України.Під час заходу дівчата мали можливість перевірити свої знання з Історії України, дізнатися нові факти про день Її Соборності.Головною традицією свята є утворення “живого ланцюга” єднання у якому взяли участь і наші колегіантки.

Read More

Спільна святкова вечеря.

Сьогодні, 20 січня, вся колегіальна родина “Знамення” зібралася на святкову вечерю, щоби спільнотою розпочати новий семестр.Після трапези колегіантки колядою та щедрівками прославляли Ісуса Христа.Також цього вечора з короткою різдвяної програмою до нас у гості завітали п. Світлана Засійбіда та п. Оксана Шуфліта, які подарували можливість насолодитися гармонійним та дзвінким співом.На завершення дівчата ділилися своїми враженнями … Continue reading "Спільна святкова вечеря."

Read More

Вітання митрополита Василія Семинюка в день його іменин!

У цей знаменний, світлий час.Хай Бог Вас щедро нагородить,Здоров я, ласк Вам не щадить,На Божій ниві працю Вашу,Нехай Господь благословить! Прийміть Частинку нашого тепла. Нехай Господь Вам помагає, В служінні, справах і трудах, І весь Ваш шлях благословляє, На многії і благії літа. У цей благословенний і святковий час колегіальна спільнота “Знамення” разом з головою … Continue reading "Вітання митрополита Василія Семинюка в день його іменин!"

Read More

Різдвяні батьківські зустріч

Традиційно, 25 грудня, у колегіумі для дівчат “Знамення” відбулися Різдвяні батьківські зустрічі. Як завжди захід розпочався спільною молитвою, дівчата разом з батьки та вчителями молилися молебень до Пресвятої Богородиці, який відслужив о. Ігор Засійбіда, адмінітратор МДЦ “Зарваниця”.Після цього отець виголосив цікаву духовну науку для присутніх, наголосивши на важливості щирого спілкування і співпраці, які є дуже … Continue reading "Різдвяні батьківські зустріч"

Read More

Різдвяні реколекції для дівчат.

Сьогодні 21 грудня вихованки колегіуму для дівчат «Знамення» пережили особливі емоції під час Різдвяних реколекцій, які провів о.Іван Зозуля.Колегіантки прослухали три реколекційні науки на яких говорилося про обставини, відносини і надію. Між змістовними науками колегіантки мали час для особистих роздумів та приватної молитви.о.Іван зазначив, що відносини між людьми залежать від обставин, які ми переживаємо. Також … Continue reading "Різдвяні реколекції для дівчат."

Read More

Найулюбленіше свято, якого чекають і дорослі і малі – день Святого Миколая!

Тому 18 грудня, напередодні свята, вихованки колегіуму-інтернату «Знамення» провели казкове свято для дітей із Зарваниці, присвячене Миколаю Чудотворцю.Під час свята уся малеча мала змогу потрапити у чарівну казку, переглянути лялькову виставу «Солом’яний бичок», яку для дітей підготували колегіантки. На завершення до усіх завітав і сам Чудотворець.Роздаючи солодощі Св. Миколай бажав дітям бути чемними, хорошими та … Continue reading "Найулюбленіше свято, якого чекають і дорослі і малі – день Святого Миколая!"

Read More

Акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ та СНІДом

2 грудня дівчата колегіуму «Знамення» долучились до проведення акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ та СНІДом. Старша медсестра п. Ліля Шуфліта провела цікавий тренінг, на якому вихованки обговорили актуальні питання, які стосуються профілактики хвороби та боротьби з нею, зміцнення імунітету, а також способів захисту від Чуми ХХ століття. Під час заходу колегіантки згадали … Continue reading "Акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ та СНІДом"

Read More

Вітаємо з перемогою!

Щиро вітаємо учениць колегіуму для дівчат “Знамення” зі зайнятим І місцем в районних змаганнях з волейболу серед дівчат в XXIV Спортивних іграх школярів Теребовлянщини у 2019-2020 н.р. Від усієї душі вітаємо з перемогою!Бажаємо ми наснаги та успіху і ще тисячу таких перемог!

Read More

“Гідні бути українцями!”

Вихованки колегіуму для дівчат “Знамення” взяли участь в цікавій інтелектуально-розважальній грі під назвою “Гідні бути українцями” з нагоди Дня Гідності та Свободи. Під час заходу дівчата доводили твердження української письменниці Ліни Костенко, що “Україна – це супер. Україна – це ексклюзив”, а також продемонстрували свої знання про мистецтво, звичаї та традиції, видатних осіб, які стали … Continue reading "“Гідні бути українцями!”"

Read More