День Подяки – 2020

У Знаменні відбувся XII День подяки В суботу, 1 серпня, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбувся ХІІ урочистий День подяки в єдиному в Україні закладі для дівчат колегіумі «Знамення», яким завершився шкільний шлях для 22 колегіанток-випускниць. В цей день дівчата отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, а також благословення на добру життєву дорогу. … Continue reading "День Подяки – 2020"

Read More

Ласкаво запрошуємо до колегіальної родини «Знамення»!

Колегіум «Знамення» – це обласний заклад освіти, завданням якого є навчання та виховання дівчат в атмосфері розуміння, сприяння креативності, самостійності, відповідальності та уміння працювати в команді, опираючись на традиції християнської педагогіки. Запрошуємо дівчат віком 15-16 років для вступу на навчання в 10-11 класи на конкурсній основі. По закінченню закладу Ви отримаєте атестат державного взірця. Любі … Continue reading "Ласкаво запрошуємо до колегіальної родини «Знамення»!"

Read More

Тиждень сукні на карантині

Останній місяць навчання у колегіумі для дівчат «Знамення» насичений різноманітними традиціями й цікавими подіями. Однією з них є Тиждень сукні. Цього року, через необхідні карантинні заходи, травень ми провели у своїх домівках, але наші випускниці знайшли спосіб продовжити цю красиву традицію.Дякуємо вам, наші одинадцятикласниці! Ви найкращі 👏😊Дорогий десятий клас, передаємо вам естафету на наступний рік😉

Read More

Сестра Антонія

Сестра Антонія – монахиня згромадження сестер Пресвятої Родини склала та поновила свої обіти (присягу) перед Богом!Це наша випускниця – Аня Пічуга!Святості Тобі, наша люба Сестричко у Твоєму Богопосвяченому покликанні!Святості Тобі, наша люба Сестричко у Твоєму святому покликанні!

Read More

День Матері!

В такий радісний та величний день вітаємо дорогих матусь з святом Днем Матері! Нехай Пресвята Богородиця, яка прославлена у чудотворній Зарваницькій іконі, огорне Вас любов’ю, теплом, затишком, візьме під свій материнський покров та опікується Вами ціле життя.

Read More

День пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, спільнота колегіуму для дівчат “Знамення” разом з усією Україною та цілим світом відзначає День пам’яті та примирення. У цей день вихованки та педагогічний колектив закладу власноруч, перебуваючи у своїх домівках, виготовляли маки – “Квіти пам’яті” до Дня пам’яті та примирення. Пам’ятаймо тих, хто віддав життя за наше сьогодення і майбутнє! #япамятаюIremember

Read More

Дорога колегіальна родино «Знамення»

Христос Воскрес!Дорога колегіальна родино «Знамення», залишаючись вдома, через складний час пандемії, ми проживаємо особливий час, Світлий тиждень, який настає після найбільшого свята – Воскресіння Христового. Цей величний Празник приніс нам правдиву радість, вселив мир у наші серця та надію на спасіння, порятунок. Пам’ятаймо слова св. апостола Павла, які він промовляє до Римлян: «Коли Бог за … Continue reading "Дорога колегіальна родино «Знамення»"

Read More

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Дорогі вчителі, працівники, колегіантки та батьки! Щиросердечно вітаємо Вас з святом Світлого Христового Воскресіння! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості життя, миру, спокою. Нехай Воскреслий Христос береже усіх Вас, нехай світло Христового Воскресіння просвічує всі сучасні виклики та темряву труднощів життя!

Read More

Шевченко у нашій пам’яті!

Сьогодні,10 березня, вихованки колегіуму для дівчат “Знамення” вшанували пам’ять видатного українського митця, поета, прозаїка,драматурга, художника, політичного діяча та справжнього, відданого сина своєї землі – Т. Г. Шевченка.З гордістю згадуємо творчість великого Кобзаря, бо він говорить словами сьогодення.Дівчата мали можливість продекламувати свої улюблені рядки поета та поділитися почуттями, які викликають у них могутні слова поезії Шевченка.

Read More