Вітання для Високопреосвященного архиєпископа і митрополита Кир Василія

Нехай Різдвяна зірка вас зігріє, Хай лагідна Пречистої рукаСкріпляє в серці Віру і Надію.Нехай Любові повниться ріка.Христос Рождаються! У цей благословенний, святковий час колегіальна родина «Знамення» разом з головою Тернопільської ОДА п. Степаном Барною та головою Теребовлянської РДА п. Юрієм Ништою складає щирі вітання Високопреосвященному архиєпископу і митрополиту Кир Василію в день Його іменин!  Нехай Зарваницька … Continue reading "Вітання для Високопреосвященного архиєпископа і митрополита Кир Василія"

Read More

Святкова різдвяна атмосфера у колегіумі «Знамення»

За доброю традицією 24 грудня вся колегіальна родина «Знамення» зібралася на спільну Святу вечерю, на яку були запрошенні заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА п. Анна Зварич та адміністратор МДЦ Зарваниця о. Ігор Засійбіда з сім’єю. Протягом свята лунала весела, дзвінка коляда та щедрі на побажання різдвяні вінчування. 25 грудня у колегіумі для … Continue reading "Святкова різдвяна атмосфера у колегіумі «Знамення»"

Read More

Різдвяні реколекції

Сьогодні, 5 грудня, у колегіумі для дівчат “Знамення” відбулися передріздвяні реколекції, час особливої духовної віднови. Науки для колегіальної спільноти проводив о. Петро Майба, заступник голови Комісії у справах освіти і виховання УГКЦ. Ми хочемо щиро подякувати отцю за те, що відгукнувся на наше запрошення і так просто та доступно розповів нам про Дар Любові і особливий … Continue reading "Різдвяні реколекції"

Read More

Участь учениць колегіуму-інтернату “Знамення” у ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

У суботу, 17 листопада, вихованки колегіуму “Знамення” взяли участь у ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який проводився у Теребовлянському НВК. Вітаємо нашу учасницю 10 класу Кравчук Мирославу, яка посіла ІІ призове місце! Натхнення для подальших звершень!

Read More

Революція гідності – повстання ХХІ століття

21 листопада християни відзначають Cобор святого Архистратига Михаїла. Це свято символізує боротьбу добра зі злом. І цей день став початком Революції Гідності.Майдан об’єднав синів і дочок в єдине нероздільне, він став центром революції, площею добра, тепла, людяності, братерства, взаєморозуміння, правди, віри, надії і любові. Любові до України, до матері землі.

Read More

Вітаємо учениць колегіуму зі здобутим ІІІ місцем у змаганнях з волейболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів ХХІІІ Сортивних ігор школярів Тернопільщини

Щиро вітаємо учениць колегіуму-інтернату “Знамення” зі здобутим ІІІ місцем у змаганнях з волейболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів ХХІІІ Сортивних ігор школярів Тернопільщини.Успішна гра колегіанток – це результат наполегливих тренувань під керівництвом учителя фізичної культури п. Олега Стецюка. Бажаємо нових досягнень та добрих результатів у майбутніх змаганнях.

Read More

Уся колегіальна спільнота “Знамення” щиро вітає нашу команду з волейболу з зайнятим ПЕРШИМ місцем в змаганнях серед дівчат ХХІІІ Спортивних ігор школярів Теребовлянщини.

Уся колегіальна спільнота “Знамення” щиро вітає нашу команду з волейболу з зайнятим ПЕРШИМ місцем в змаганнях серед дівчат ХХІІІ Спортивних ігор школярів Теребовлянщини. Бажаємо вам великих перемог! Ви найкраще!

Read More

Участь у І етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вихованки колегіуму «Знамення» взяли участь у І етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який ставить за мету виховати у молодого покоління повагу до рідної мови та свого народу. Щороку мовне змагання стартує 9 листопада, у День української писемності та мови.

Read More

«Мово моя, ти для мене криниця, Я навіки з тобою, допоки я є…»

9 листопада – у День української писемності та мови – українці з усього світу писали диктант національної єдності. Участь у цій надзвичайній події також взяли вихованки колегіуму для дівчат «Знамення». Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб, який духовно об’єднує мільйони українців різного віку та різних професій.

Read More