XIX Всеукраїнський радіодиктант єдності

“Єднаймося, українська родино!”8 листопада вихованки та вчителі колегіуму для дівчат “Знамення” взяли участь в масштабному загальнонаціональному флешмобі – XIX Всеукраїнському диктанті національної єдності, присвяченому Дню української мови та писемності.Ця грандіозна акція дає можливість не лише перевірити свої знання, але й об*єднатися з мільйонами українців по всьому світі, заради великої цінності – рідної мови. Адже це … Continue reading "XIX Всеукраїнський радіодиктант єдності"

Read More

Зустріч з о.Петром Майбою

30 жовтня відбулася зустріч вчителів та вихователів колегіуму для дівчат “Знамення” з отцем Петром Майбою – заступником голови комісії у справах освіти та виховання УГКЦ.Отець у цікавий спосіб представив тему “Повсякденне впровадження цінностей у життя вихованок”.о.Петро зазначив, що перш за все потрібно звернути увагу дітей для чого ми впроваджуємо цінності та чому прагнемо осягнути їх. … Continue reading "Зустріч з о.Петром Майбою"

Read More

Відвідали визначні історичні пам’ятки

Напередодні осінніх канікул вихованки колегіуму для дівчат “Знамення” разом із вчителями та вихователями вирушили у поїздку визначними історичними пам`ятками України.Наша подорож розпочалася із Божественної Літургії у церкві Пресвятої Євхаристії в МДЦ “Зарваниця” і пролягла через м. Хотин та м. Кам`янець-Подільський.Хотинська фортеця – це державний, історико-архітектурний заповідник, який здавна привертає увагу дослідників та мандрівників. Фортеця не … Continue reading "Відвідали визначні історичні пам’ятки"

Read More

Акція “Чисте подвір’я – чисте довкілля”.

23 жовтня вихованки колегіуму для дівчат “Знамення” провели акцію “Чисте подвір’я – чисте довкілля”.Дівчата власним прикладом показують, що потрібно берегти довкілля, тим самим покращуючи екологічний стан свого краю.

Read More

Колегіантки взяли участь у Всесвітній молитві дітей на вервиці

18 жовтня спільнота колегіуму для дівчат “Знамення” долучилися до Всесвітньої молитовної акції “Мільйони дітей моляться вервицю”, яку започаткував Святіший Отець Папа Франциск.В цей день дівчата складали свої молитви за мир і єдність у всьому світі, особливо в Україні, а також покликання до місійного служіння. Варто зазначити,що Святіший Отець Папа Франциск проголосив місяць жовтень надзвичайним місійним … Continue reading "Колегіантки взяли участь у Всесвітній молитві дітей на вервиці"

Read More

З Днем Захисника України

З нагоди Дня Захисника України вихованки колегіуму для дівчат “Знамення” вшанували пам’ять героїв загиблих за Незалежність України.А також колегіантки спільною молитвою у каплиці св.Юрія Переможця просили у Матері Божої захисту, для усіх хто у цей час знаходиться в зоні ООС.Напередодні дівчата переглянули документальний фільм сучасності :”Позивний Бандерас”. Герой кінострічки засвідчує, якою повинна бути справжня любов … Continue reading "З Днем Захисника України"

Read More

День працівника освіти в колегіумі “Знамення”

Вихованки колегіуму для дівчат “Знамення” оригінальними піснями та бансами склали подяку вчителям та вихователям з нагоди Дня працівника освіти.Найкращі вітання для педагога – ті , що йдуть від щирих, юних сердець вихованок .Сердечно дякуємо Вам, наші дорогі Знаменятка!

Read More

Зустріч з талановитими художниками у Зарваниці

3 жовтня відбулася дуже щира і натхненна зустріч вихованок колегіуму для дівчат “Знамення” з надзвичайно талановитими художниками – учасниками благодійного пленеру у Зарваниці. Під час зустрічі митці розповіли про полотна, над якими працювали протягом трьох тижнів, ділилися щирими емоціями, переживаннями.Колегіантки мали нагоду ознайомитися з унікальними роботами, які несуть у собі важливу частину історії державотворення України.Щиро … Continue reading "Зустріч з талановитими художниками у Зарваниці"

Read More

Проща освітян у Зарваниці

Вчителі, працівники та вихованки колегіуму для дівчат «Знамення» взяли участь у ІХ Всеукраїнській прощі освітян до Зарваниці. Традиційно проща розпочалася з Архиєрейської Літургії, яку відслужив владика Теодор, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Після Літургії освітяни були присутніми на освячення води та молилися панахиду за Героїв, які віддали життя за кращу долю України у каплиці св. Юрія Переможця. … Continue reading "Проща освітян у Зарваниці"

Read More

Зустріч з о.Андрієм Зелінським

Надзвичайно багато позитивних емоцій, новий стимул для самовдосконалення та просте бажання бути щасливими і дарувати щастя ближнім принесла вихованкам колегіуму для дівчат “Знамення” мотиваційна зустріч з о. Андрієм Зелінським, ордену Єзуїтів, заступником керівника Департаменту військового капеланства УГКЦ, членом ініціативної групи Української Академії Лідерства, викладачем Українського католицького університету. Дякуємо п. Анні Зварич за організацію цієї незабутньої … Continue reading "Зустріч з о.Андрієм Зелінським"

Read More